Pivní šampón

andelskaAndělská Hora je na kopci.  Na kopci kopcovatém a navíc ne až tak úplně nejblíže Hukvaldům, ale sto deset kilometrů vzdálená. Mohou to potvrdit čtyři naši cyklisté a také to, že je tam nádherná krajina, stáda bizonů (alespoň tak ty krávy vypadaly), rozlehlá pole, dvě obrovské přehrady, protivítr, pusté silnice, a jak někdo podotkl, místy až “masožravá” stoupání po žulových kostkách..Ale vše zapomenuto pro krásné exteriéry,  nedělní promluvu při mší svaté v bruntálském kostele a skvělou putovní pohodičku. V této reportáži bych se dokonce již nebál pohledu z ptačí perspektivy jelikož jsme měli na hlavách cyklistické přilby a navíc naši hostitelé, Katka s Jiřím, měli v nabídce pro poutníky sprchu s pivním šampónem a po něm, jak známo, rostou vlasy jako divé … :-)

Mějte se

Standa Čajánek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *